Logo

Cena profesjonalnego, wektorowego logo to 650zł netto.

Zawiera ona do 3 propozycji projektów, a do wybranego z nich przysługują jeszcze dwie darmowe modyfikacje zgodne z oczekiwaniami klienta (każda kolejna to 50zł netto).

Co oznacza logo wektorowe? W skrócie oznacza tyle, że niezależnie od tego, jak bardzo je powiększymy, to zawsze jest w świetnej jakości, w odróżnieniu od logo nieprofesjonalnego, które często tworzone jest amatorsko w darmowych programach graficznych. 

Jak widać na powyższej grafice, logo amatorskie całkowicie traci na jakości przy zbliżeniu. Oznacza to, że jeśli będziemy chcieli użyć go na większym formacie np. banner czy plakat, to będzie ono „rozmazane” i nie będzie wyglądało estetycznie. Ponadto tylko logo wektorowe można użyć przy realizacji gadżetów reklamowych z logo, czy przy nadrukach logo firmy na odzieży. Pamiętajmy, że LOGO jest to znak rozpoznawczy Waszej firmy i warto zadbać, aby było one stworzone w taki sposób jak najlepiej odzwierciedlający to czym zajmuje się firma i aby trafiało do grupy odbiorców. Jest to inwestycja w wizerunek firmy, który przekłada się bezpośrednio na sprzedaż i ilość klientów.

Co ważne, logo, które wykonujemy rysujemy od podstaw i nie korzystamy z gotowych elementów, dzięki czemu każde z nich jest wyjątkowe i niepowtarzalne. 

Istnieje możliwość rozszerzenia pakietu o identyfikację wizualną – jest to oprócz stworzenia logo dobranie kolorystyki, fontów i stworzenie mood boardu firmy, a więc całego i spójnego jej wizerunku. Koszt takiej usługi to 450zł netto. Całość daje nam kompleksowy i profesjonalny wizerunek firmy, przez co staje się ona bardzo atrakcyjna w oczach klientów.

Jeśli interesuje Cię wydruk reklamy, np. wizytówek, ulotek czy plakatów, napisz do nas emaila. Nie jesteśmy w stanie podać tutaj całego cennika, ponieważ ze względu na ogrom możliwości (różna grubość papieru, formatu, ilości czy uszlachetnień) jest on zbyt obszerny. Gwarantujemy jednak przystępne ceny, a przede wszystkim wysokiej jakości wydruki 🙂

Czym jeszcze się zajmujemy?

Kompleksową reklamą! Zrobimy dla Ciebie kaseton, banner, okleimy auto i zajmiemy się tym kompleksowo! Dzięki temu cały wizerunek Twojej firmy będzie spójny i profesjonalny w odbiorze. 

Jeśli masz pytania lub wątpliwości to zapraszamy do kontaktu:

kontakt@agencjakreo.pl

tel. 533 171 100

Z przyjemnością odpowiemy na twoje pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości 🙂 

Co jeszcze mogę dla Ciebie zrobić?

Wykonujemy kompleksowe projekty, które nadają się bezpośrednio do druku, jak i użycia ich w przestrzeni internetowej. Poniżej prezentujemy cennik tych najczęściej wykonywanych. Jeśli nie ma poniżej pozycji która Cię interesuje, to napisz do nas emaila lub zadzwoń 🙂 

Skontaktuj się z nami!