Nasze szkolenia biznesowe pomogą Ci opanować techniki zaawansowanej komunikacji, poznać zwroty i konstrukcje lingwistyczne usprawniające przebieg ważnych rozmów biznesowych i handlowych.

Umiejętność pracy z tzw „trudnymi” grupami, skuteczna motywacja, metody zarządzania własnym czasem, pozwolą na podniesienie Twojego autorytetu wśród pracowników, klientów i samego siebie.

OFERUJEMY SZKOLENIA:

  • Obsługa klienta

Celem szkolenia jest poznanie i zdefiniowanie podstawowych procesów psychologicznych, ekonomicznych i biznesowych decydujących o powodzeniu lub porażce w kontaktach handlowych z klientem na rynku. Poznanie metod i umiejętności jak dzielić się doświadczeniami, aby nie popełniać tych samych błędów.

  • Prowadzenie social mediów

Social media (media społecznościowe) stały się ważnym kanałem komunikacji marketingowej z rynkiem i odbiorcami. Dynamiczny rozwój i wzrost znaczenia portali społecznościowych spowodował, że nie mogą być one ignorowane przez firmy i przedsiębiorców.

  • Techniki perswazji

Celem szkolenia jest uzyskanie umiejętności stosowania ukrytej perswazji z poszanowaniem praw innych ludzi; poznanie skutecznych metod rozpoznawania, ochrony i obrony przed manipulacją; praktyczne stosowanie wielu sprawdzonych technik sztuki przekonywania; poznanie fundamentalnych sekretów praktycznej psychologii społecznej, by skuteczniej osiągać swoje cele; budowanie autorytetu w grupie oraz budzenie sympatii i zaufania ludzi.

  • Zarządzanie zespołem

Przygotowanie i wdrożenie młodych menedżerów do pełnienia roli kierowniczej w organizacji oraz świadome zaplanowanie i budowanie przez nich ich własnej roli managerskiej i wizji zespołu.

  • Negocjacje w biznesie

Negocjacje to innymi słowy dialog zmierzający do uzyskania założonych celów lub obustronnego porozumienia. Mogą one dotyczyć wielu obszarów naszego życia zawodowego i prywatnego. Wskażemy kluczowe elementy wpływające na sukces i powodzenie negocjacji.

Nie ma interesującego Cię szkolenia? Napisz do nas na: kontakt@agencjakreo.pl

 

Skontaktuj się z nami!

napisz do nas: kontakt@agencjakreo.pl lub zadzwoń: 533 171 100